Автоматика для гаражних воріт
Авт. для відкатних воріт
Авт. для розпашних воріт
Авт. для промислових воріт
Аксесуари

Компанія ІЗОК реалізує широкий асортимент автоматики для воріт у Львові та львівській області різноманітного типу та призначення. Більш ніж 29 річний досвід роботи компанії та професіоналізм співробітників дозволяє підібрати найкращу модель автоматичного приводу для воріт, ґрунтуючись на технічних особливостях конструкції, її види та характеристики, а також піклування про бюджет клієнта.

Наша компанія виконує комплекс послуг з консультування, продажу, встановлення та сервісного обслуговування автоматики для воріт у Львові, надаючи гарантію на всі виконані нами роботи.

Автоматика для воріт забезпечує користувача зручністю експлуатації конструкції, підвищуючи її безпеку та надійність. Кожен автоматичний привід поєднує в собі бездоганну якість, функціональність і стильний дизайн, забезпечуючи ворота безвідмовною роботою навіть при критичних навантаженнях. Лінійки автоматики для відкатних, стулкових, промислових та секційних воріт, реалізовані нашою компанією, являють собою комплекс інноваційних функціональних рішень для управління конструкціями. Всі типи приводів створені на основі продуманих рішень, зручні у використанні, гарантують безшумну роботу і міцну фіксацію в будь-якому положенні.

ВИДИ АВТОМАТИКИ ДЛЯ ВОРІТ:

Пропонуємо купити автоматику для воріт торгових марок Gant, Nice, BFT, Roger. Лінійки приводів об'єднує висока якість за європейськими стандартами, безперебійність в роботі при великих і дуже великих навантаженнях та стильний дизайн.

Ми пропонуємо:

  • Автоматику для гаражних воріт;
  • Автоматику для розпашних воріт;
  • Приводи для секційних і промислових воріт;

АВТОМАТИКА ДЛЯ ГАРАЖНИХ ВОРІТ

Автоматика для секційних (гаражних) воріт дозволить використовувати ворота без зайвого клопоту, в'їзд в гараж буде управлятися за допомогою дистанційного пульта. Вам не доведеться виходити з автомобіля влітку або взимку для того, щоб відкрити вручну ворота. Комфорт і зручність - це секційні ворота з автоматикою.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ

Вибір двигуна для воріт залежить в першу чергу від ваги полотна воріт з урахуванням матеріалів заповнення. Додатково необхідно враховувати й інші фактори навантажень, такі як - погодні умови. Основний принцип відкатного двигуна полягає в обертовій втулці, яка розташована на спеціальній зубчастій рейці, що пересуває каркас воріт в необхідну сторону.

АВТОМАТИКА ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ

Двигуни для розпашних воріт дозволяють автоматично керувати стулками. Можливий монтаж відкривання воріт як всередину двору, так і назовні. Автоматика для стулкових воріт має два основних типи – важільна (ричажна) та лінійна і вибирається виходячи від технічних особливостей проєму для воріт.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ

Для можливості більш комфортного управління промисловими воротами, встановлюється спеціальна автоматика - електродвигун навального типу. Даний тип автоматики призначений для промислових воріт площею до 16 кв.м.

Будь-яка конструкція воріт, незалежно від її виду, розміру і призначення, може оснащуватися автоматичним управлінням. Дане рішення дозволяє за допомогою дистанційного пульта управляти воротами, не виходячи зі свого автомобіля. Дистанційний пульт ловить сигнал вже на відстані 30 метрів від блоку управління.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ ТА АКСЕСУАРИ АВТОМАТИКІ ВОРІТ

Для додаткового комфорту і безпеки у використанні воріт та ролетних систем ми пропонуємо придбати додаткове обладнання, а саме: лампи сигнальні, фотоелементи, системи додаткового обігріву, додаткові пульти управління.
Бажано встановлювати додаткові аксесуари тих же торгових марок, що й автоматика - в даному варіанті сумісність дозволить належним чином використовувати обладнання на протязі довгих років.

Купити автоматику для воріт за вигідною ціною Ви зможете у нас на складі у Львові. Також ми здійснюємо доставку продукції по всій Україні.

При необхідності вибору надійного блоку управління воротами, звертайтеся в компанію Ізок. Ми підберемо найкращий варіант на основі ваших побажань, проведемо монтажні роботи, забезпечивши Ваші ворота або ролокасети надійною та безвідмовною роботою на весь період їх експлуатації.

Для отримання експертної консультації з питань технічних особливостей та цін автоматику для воріт зв'яжіться з менеджером нашої компанії за контактними номерами або залиште заявку на зворотний дзвінок на сайті.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...