Відкатні ворота
Розпашні ворота

Посилити безпеку власності, приховати територію від сторонніх очей та покращити естетичність території допоможуть в’їзні ворота. Сучасні конструкції створюють гармонічну композицію з будинком, присадибною ділянкою або промисловою територією, підкреслюють стиль будівлі і при цьому дарують найвищий комфорт у експлуатації. Компанія ІЗОК, виробник надійних та безпечних конструкцій пропонує замовтити для виготовлення в’їзні ворота.

Наша компанія пропонує клієнтам широкий вибір конструкцій в'їзних воріт. На вибір надаються варіанти розсувних і відкидних воріт, зокрема, полотна, заповнені профнастилом, сендвіч-панеллю, а також ексклюзивні алюмінієві ворота ADS400 за побажанням клієнта. Являючись офіційним дилером  Gant, виготовляємо продукцію по запатентованим європейським технологіям, надаючи кожному клієнту високоякісні, довговічні та естетично привабливі моделі за доступними цінами.

5 причин купити в’їзні ворота у Львові:

  1. Ми – виробники, а це значить що ми підбираємо оптимальну модель воріт, під конкретну ситуацію на місці, опираючись на ваші побажання та бюджет;
  2. Пропонуємо широкий асортимент матеріалів та кольорових гамм для заповнення полотна в’їзних конструкцій. Ви можете вибрати будь-яке кольорове рішення з палітр по зразкам RAL, який максимально буде підходити для загального вигляду Вашої будівлі та території;
  3. Виготовлення відкатних (відсувних)  та стулкових (розпашних)  воріт з ручним та автоматичним способом відкриття, встановлення безперебійних систем з терміном експлуатації більше 30 років;
  4. Використовуючи високоякісні матеріали та комплектуючі, надаємо гарантію до 10 років;
  5. Представляємо повний комплекс послуг по встановленню, доставці, монтажу та сервісному обслуговуванню конструкцій, а також здійснюємо експертні консультації з питань вибору оптимальної конструкції винятково по Вашому об’єкту.

Створюємо функціональні рішення на основі побажань клієнта. Реалізуємо безпечні, зручні, компактні та прості в експлуатації в'їзні ворота у Львові, забезпечуючи модель набором необхідних опцій. Виготовляємо автоматичні стулкові та відкатні (відсувні) ворота під замовлення будь-яких розмірів та дизайну з урахуванням технічних параметрів пройму.

Звернувшись в компанію Ізок, ви отримуєте надійного партнера, здатного задовольнити будь-які ваші запити.

Якщо Ви вирішили придбати в'їзні ворота, перейдіть на сторінку контактів щоб зв’язатися з нами для отримання професійної консультації у нашого кращого фахівця з воріт.

Фото наших робіт