Відкатні ворота
Розпашні ворота

Посилити безпеку власності, приховати територію від сторонніх очей та покращити естетичність території допоможуть в’їзні ворота. Сучасні конструкції створюють гармонічну композицію з будинком, присадибною ділянкою або промисловою територією, підкреслюють стиль будівлі і при цьому дарують найвищий комфорт у експлуатації. Компанія ІЗОК пропонує купити в’їзні ворота у Львові торговельної марки «АЛЮТЕХ», зарекомендувавши себе, як виробник надійних та безпечних конструкцій у всьому світі.

Наша компанія пропонує клієнтам широкий вибір конструкцій в'їзних воріт. На вибір надаються варіанти розсувних і відкидних воріт, зокрема, полотна, заповнені профнастилом, сендвіч-панеллю, а також ексклюзивні алюмінієві ворота ADS400 за побажанням клієнта. Являючись офіційним дилером Алютех Львів, виготовляємо продукцію по запатентованим європейським технологіям, надаючи кожному клієнту високоякісні, довговічні та естетично привабливі моделі за доступними цінами.

5 причин купити в’їзні ворота у Львові:

  1. Ми – виробники, а це значить що ми підбираємо оптимальну модель воріт, спираючись на ваші побажання та бюджет;
  2. Пропонуємо широкий асортимент матеріалів та кольорових гамм для заповнення полотна в’їзних конструкцій. Ви можете вибрати будь-яке кольорове рішення з палітр по зразкам RAL, який максимально буде підходити для загального вигляду Вашої будівлі та території;
  3. Виготовлення відкатних та розсувних воріт з ручним та автоматичним способом відкриття, встановлення безперебійних систем з терміном експлуатації більше 30 років;
  4. Використовуючи високоякісні матеріали та комплектуючі, надаємо гарантію до 10 років;
  5. Представляємо повний комплекс послуг по встановленню, доставці, монтажу та сервісному обслуговуванню конструкцій, а також здійснюємо експертні консультації з питань вибору оптимальної конструкції винятково по Вашому об’єкту.

Створюємо функціональні рішення на основі побажань клієнта. Реалізуємо безпечні, зручні, компактні та прості в експлуатації в'їзні ворота у Львові, забезпечуючи модель набором необхідних опцій. Виготовляємо автоматичні розсувні та відкатні ворота під замовлення будь-яких розмірів та дизайну з урахуванням технічних параметрів пройму.

Звернувшись в компанію Ізок, ви отримуєте надійного партнера, здатного задовольнити будь-які ваші запити.

Якщо Ви вирішили придбати в'їзні ворота, перейдіть на сторінку контактів щоб зв’язатися з нами для отримання професійної консультації у нашого кращого фахівця з воріт.

Фото наших робіт