Автоматичні двері компанії Tormax – це швидкий і надійний метод вирішення питань автоматизації вхідної групи.Розсувні двері досить зручні та функціональні та дозволяють зекономити корисну площу.
Автоматичні двері TORMAX - це широкий спектр рішень для будівель громадського призначення: розсувні двері, револьверні двері та інша розсувні систеси. Розсувні двері можуть бути виконані з різноманітних матеріалів,але найбільш популярні скляні двері. Компанія виготовляє автоматичні двері, використовуюючи розсувні системи власної розробки.Всі розсувні двері мають високі експлуатаційні характеристики і відрізняються довговічністю.

Револьверні двері (їх ще називають – карусельні двері) – являють собою ідеальний метод організації людського потоку.Карусельні двері дозволяють зменшити втрати тепла,позбутися протягів та пелюки. Крім того, вони є чудовою окрасою любої будівлі – скляні двері револьверного типу добавлять солідності будівлям любого типу та призначення.

Розсувні двері – це слідування сучасним тенденціям в воформленні інтер’єрів будівель.Гармонія скла, металевої фурнітури та елементів оформлення приміщень викликає захоплення та створює особливу атмосферу та колорит будь-якої будівлі чи офісу.Останні розробки в області обробки скла, кріплень та монтажу конструкцій розсувних дверей створюють безмежні можливості в реалізації бажань любого замовника.

Скляні двері,які ми пропонуємо,створюють відчуття легкості та відкритого простору. Вони підкреслять будь-який стиль приміщення, чи це класика чи хай-тек.Ми виготовляємо всі скляні двері індивідуально для кожного приміщення, додатково використовуючи різни типи засклення,а також по бажанню замовника наносимо на скло будь-які орнаменти чи логотипи.

Сьогодні розсувні двері на піку своєї популярності і знаходять своє призначення в торгових центрах,банках,вокзалах та аеропортах, офісах та магазинах.Вони надають приміщенню сучасний виглядта елегантність.