Зубчата рейка
ROA8 - для відкатних воріт
Дестанційні пульти
Comunello KEEP2-B
Радіоприймач
Comunello Receiver - Для всіх воріт
Comunello Receiver - Для всіх типів воріт
Сигнальна лампа
Comunello SWIFT - Італія
Comunello Receiver - Для всіх типів воріт

Комплектуючі для воріт являють собою набір необхідних аксесуарів, які покликані забезпечити комфорт і надійність експлуатації захисної конструкції. Деталі від відомих виробників представлені в комплекті або окремо, що дозволяє істотно заощадити на покупці.

Що таке аксесуари для воріт

Просто кажучи, це сукупність деталей, приладдя для в'їзної конструкції що дозволяють зробити користування воротами комфортніше. Важливо, що купуючи ворота не потрібно самостійно закривати, відкривати конструкції виходячи з автомобіля.

Комплектуючі для воріт призначені для:

 • Розпашних воріт;
 • Відкатних воріт;
 • Секційних воріт;
 • Гаражних воріт.

Також аксесуари для воріт можуть бути куплені для промислових (об'ємних, важких, часто експлуатованих), домашніх (гаражних, дачних,) в'їзних проїздів.

В нашому асортименті представлені найбільш популярні елементи, в тому числі датчики, пульти дистанційного керування, пульти-передавачі і т.д. Ви без зусиль зможете підібрати необхідний пристрій, який зробить використання захисної конструкції більш зручним і практичним.

Компанія «ІЗОК» має багатий досвід у галузі реалізації якісного захисного обладнання, автоматики і фурнітури для воріт. Статус офіційного дилера компанії «АЛЮТЕХ» дозволяє нам встановлювати на продукцію досить розумні і демократичні розцінки.

Види запчастин для автоматичних воріт

Фурнітура для воріт визначає якість захисної конструкції. Якщо якась деталь системи прийшла в непридатність і не піддається ремонту, то ви легко зможете замінити її на нову. Це може бути будь-який елемент системи, в тому числі привід, який вичерпав робочий ресурс.

Комплектуючі для автоматичних воріт на сайті компанії "IZOK" представлені в широкому асортименті. Ви можете придбати комплект запасних частин від певного виробника, що гарантує технічну відповідність конкретної конструкції.

Також ви можете замовити будь-які елементи захисної конструкції, які часто виходять з ладу. Наприклад, корпус для вимикача, панель управління, ущільнювачі для воріт та багато інших елементів.

Як підібрати аксесуари до воріт

Вибір необхідних аксесуарів слід акцентувати увагу не тільки на їх вартості, але також в доцільності їх використання, виходячи з конкретної моделі гаражних або в’їзних воріт. Вони розрізняються за типом відкривання, мають ряд технологічних особливостей, які потрібно враховувати.

Слід також звернути пильну увагу на практичність і комфорт використання, де абсолютним лідером продажів є пульт дистанційного керування. Досить затребувані фотоелементи, радіоприймачі, сигнальні лампи і т.д.

Інтенсивність навантажень, технічну відповідність і умови експлуатації є одними з найбільш значних критеріїв вибору. Асортимент нашої компанії включає в себе всі необхідні деталі, які підвищать продуктивність системи, в тому числі запчастини для автоматичних воріт.

Комплектація аксесуарів для воріт

 • Приймачі (з платою управління) - розташовані всередині (зовні). Приводу з'єднують роботу всіх елементів, призводить в рух приводу, забезпечують правильну роботу пультів. Саме приймач можна назвати мозком всього механізму. Регулює швидкість руху стулок.
 • Пульти. Знаходяться за бажанням господаря в машині, будинку. Оригінальні, ккитайські, звичайні, стильного дизайну. Двох, чотири кнопковий (одна відкриває, інша закриває, третя, четверта - відчинення лівої, правої стулки окремо) Також можна налаштувати за швидкістю відкривання. У разі втрати можливі заміни, по необхідне зробити регулювання (потрібне підключення до приймача).
 • Фотоелементи (2 шт.) - знаходяться по боках дороги (з двох сторін). Забезпечують безпеку в разі знаходження в проїзді людини, машини. У разі необхідності зупиняють рух.
 • Сигнальна лампа - монтується на стовпах. Попереджає водія, перехожого світловим сигналом. Рекомендується як обов'язковий елемент комплекту.

Виробники аксесуарів

 • Аксесуари для воріт італійського виробництва (дорогі, якісні, високого терміну використання, витримують інтенсивну експлуатацію);
 • Китайського виробника (доступна ціна, досить якісні, досить часто побутового призначення).

Пам'ятайте, не завжди дешево значить неякісно. Варто проаналізувати, порівняти, зрозуміти необхідність.
У цьому можуть допомогти наші кваліфіковані фахівці, що мають великій досвід та позитивні відгуки покупців - компанія «Ізок».

Наші переваги

Купити комплектуючі для воріт досить просто, якщо взяти до уваги функціональні характеристики і можливості захисної конструкції, а також порівняти параметри з вирішенням конкретних завдань. Кожен елемент має свої тонкощі і нюанси експлуатації.

Наші менеджери прекрасно знайомі з цими особливостями. Вони нададуть консультаційну допомогу та допоможуть прийняти оптимальне рішення. Компанія «Ізок" виступає в якості офіційного дилера торгової марки «Alutech».

Це дозволяє нам встановлювати на комплектуючі для воріт ціни демократичні та справедливі. У нас ви можете придбати будь-який елемент системи за вигідними розцінками у Львові, в тому числі продукцію лідерів європейського ринку, запчастини для воріт, комплекти автоматики.

Співпраця з нами це:

 • тільки якісні товари;
 • низькі ціни;
 • швидка доставка;
 • безкоштовна консультація;
 • безкоштовна відправка замовлення;
 • завжди наявність складського запасу;
 • обов'язкова перевірка кожної продаваної одиниці.

Переконатися в усьому сказаному просто - зателефонуйте за вказаним номером у контактах, задайте питання, що цікавлять, і станьте постійним клієнтом.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...