Автоматика для гаражних воріт  Nice, BFT, Roger Італія

Функціональні італійські приводи для гаражних воріт, що поєднують в собі оригінальний дизайн, передові технічні характеристики і безпеку експлуатації.

Дані приводи для секційних воріт доступні в 2 модифікаціях, потужністю в 600 і в 1000 Н. В процесі виробництва італійський виробник даної високоякісної автоматики поставив на перше місце зручність і безпеку використання. Привід дійсно дуже зручний в процесі експлуатації. Простота монтажу, зручність настройки і використання в поєднанні з італійським дизайном автоматики не залишать байдужими навіть найвибагливіших клієнтів.
Підтримуючи всі найнеобхідніші функції, блок управління є одним з головних достоїнств автоматики для гаражних воріт Rampart.

Користувачеві доступно програмування наступних параметрів руху воріт:

  • Управління з пульта дистанційного керування;
  • функція автозакритія;
  • Автоматичний і крок за кроком режим управління воротами;
  • Регулювання зусилля приводу;
  • Функція виявлення перешкод.

Італійські конструктори подбали про те, щоб настройка приводу була максимально проста.

А сигнальні лампочки і відображення основних параметрів функцій на блоці управління спрощують і роблять просунуту настройку автоматики для гаражних воріт доступною навіть самому недосвідченому користувачу.

Висока якість всіх компонентів і матеріалів дозволяє забезпечувати відповідність усіх заявлених технічних характеристик приводу протягом усього періоду експлуатації.