Шлагбауми

Автоматичні шлагбаумиДля здійснення якісного контролю проїзду на територію житлового або торгового комплексу, автомобільної стоянки, парковки, промислової, виробничої зони або будь-якого комерційного або некомерційного об'єкта, рекомендується встановлення автоматичного шлагбаума. Шлагбаум являє собою тумбу зі стрілою. Залежно від моделі швидкість відкриття і закриття рейки (стріли) може варіюватися від 1,3 до 9 секунд. Пристрій оснащується вбудованим механізмом, що забезпечує безперебійну роботу, необхідну швидкість відкриття і закриття, а також безшумність.

Переваги шлагбаумів від компанії ІЗОК

  • Зручність експлуатації. Автоматичні шлагбауми витримують високу інтенсивність використання, передбачають можливість ручного управління в разі відсутності електроенергії;
  • Безпека. Виняток ймовірності несанкціонованого відкриття воріт завдяки вбудованому редуктору з функцією самоблокування. Надійна і точна зупинка стріли шлагбаума в кінцевому положенні;
  • Міцність та надійність. Високоякісні міцні матеріали шлагбаума забезпечують захист системи від механічних пошкоджень і негативних впливів навколишнього середовища;
  • Широкі можливості в установці. Довжина стріли від 1,5 до 6 м дозволяє перегородити проїзд будь-якої ширини. Можливість парного використання шлагбаумів передбачає перекриття отвору шириною до 12 м.
  • Додатковий захист. Для підвищення рівня захисту та огляду, системи автоматичних шлагбаумів можуть оснащуватися світловими відбивачами, світлодіодними лампами та датчиками фотоелементів.

У нашій компанії ви зможете купити шлагбаум у Львові за доступними цінами. Наші спеціалісти проконсультують з приводу  технічних нюансів, підберуть відповідну модель на основі ваших потреб та побажань, доставимо і встановимо в стислі терміни. Для отримання консультації зв'яжіться з нашим менеджером за контактними номерами або залиште свій номер телефону в формі зворотного зв'язку.

Компанія „Ізок” пропонує автоматичні шлагбауми фірм Gant, Comunello та AN-Motors. Вони прекрасно підходять для кліматичних умов України.

Корпус шлагбауму виконаний з анодованої сталі та пофарбований порошковою фарбою (колір RAL 2004). Для застосування в умовах постійного впливу дії речовин і явищ, що викликають корозію, наприклад, солі і туману, виготовляються шлагбауми з корпусом з неіржавіючої сталі з підвищеною корозійною стійкістю. Колір корпусу шлагбауму сірий, і шлагбаум позначається цифрою 1 на кінці артикулу.

Вандалостійкість шлагбауму - всі основні компоненти змонтовані всередині корпусу Стріла шлагбауму випускається стандартного прямокутного перетину і круглого для областей з переважанням сильних вітрів.

Механізм шлагбауму, що самоблокується, блокує стрілу, як у відкритому, так і в закритому стані. У випадку відсутності електроживлення, стріла шлагбауму може бути піднята або опущена вручну, механізм розблокування знаходиться зовні корпусу шлагбауму.

Ми реалізуємо автоматичні шлагбауми у Львові та львівській області для контролю проїзду, як у недорогих варіантах стандартної комплектації, так і в преміальних сегментах з додатковими елементами і опціями (автономне живлення, світлофорне регулювання і ін.). Надаємо комплекс послуг з продажу, доставки, встановлення, налаштування та сервісного обслуговування систем, надаємо гарантію на всі виконані роботи.

Фото наших робіт