Ідеї втілені в життя

Ми придумуємо і розробляємо дизайн-проекти і декор, реконструюємо і ремонтуємо офіси, заміські будинки, нові квартири в новобудовах, типові квартири в старих будинках, магазини, студії, ресторани, кафе, бари і т.п.

Наші послуги можуть коштувати дуже дорого, дорого і не дуже дорого. Розцінки по кожному об'єкту не беруться зі стелі, а визначаються на підставі технічного завдання, тобто переліку усього того, що повинно бути зроблено... Вартість залежить від складності робіт.

Ми не беремося робити тільки одну кімнату в квартирі, ми не погоджуємо чужі проекти, ми не робимо косметичних ремонтів і т.п.

 • Висока якість архітектури і проектування, велика кількість виконаних проектів
 • 10-ти річний досвід роботи
 • Стислі строки виконання проекту
 • Висока майстерність, нестримна фантазія, бездоганний смак, великий досвід дизайнерів
 • 3D-візуалізація інтер'єрів будь-яких приміщень - не відрізниш від фотографії.

В своїй роботі ми керуємось наступними основними принципами:

 • індивідуальний підхід до Замовника;
 • поетапна оплата;
 • можливість вибирати зручну схему роботи;
 • надійна договірна база;
 • використання екологічно чистих матеріалів;
 • гарантія на всі види рабіт;
 • безкоштовні консультації та виїзд спеціаліста до Замовника на обєкт;
 • досвід кращих спеціалістів.
 • екологічність рішень

Кого не зворушить, майже святкове піднесення перед початком ремонту?. Безліч ідей заповнюють вашу голову.Вони то приходять то покидають вашу голову, змінюючи одна одну, трансформуються, підпадаючи під чужий вплив і т.д. І дуже багато , на перший погляд «геніальних» ідей не доживають до втілення. Цьому є причини -- щось відрадили, щось самому перестало подобатись, щось практично важко здійсненне і т.ін. Ми намагаємось перед початком дороги розставити вказівники, щоб ця дорога була приємна, корисна.


Дизайн-проект – початок

Систематизація, оформлення ідей у план для можливості планомірного виконання бажань з дотриманням основної лінії – це все називається дизайн-проектом. А допомогти Вам систематизувати Ваші ідеї, підказати грамотні функціональні й архітектурні рішення у цьому зможе дизайнер.

Поспілкувавшись з дизайнером ви можете почерпнути для себе досить багато корисної інформації -- як краще спланувати кімнати, двері і перегородки, як улаштувати підлогу і стелю, які елементи існуючого інтер'єра краще забрати, а які -- залишити і т.ін.

У роботі без дизайн-проекту, звичайно, є і свої плюси, а саме економія засобів на першому етапі. Однак у цьому випадку вам доведеться на «пальцях» пояснювати виконробові, що потрібно робити: якою фарбою фарбувати, як виконати обробку, як сполучити її елементи і багато чого іншого. Повірте, на папері перекреслити що-небудь набагато простіше, ніж у реальності зносити і зводити стіни! Тож незначна економія на початку шляху може спричинитися до значних витрати вже в процесі ремонту. До тогож затверджний Вами проект буде хорошим арбітром при вирішенні спірних питань, які виникатимуть під час роботи.

Отже очевидно, якщо в обраній вами фірмі окрім дизайнера є працівники, які мають багатий досвід планування та виконання ремонтних робіт, то це додатковий плюс.


Творення

Повний дизайн-проект містить досить багато документів -- починаючи від планувального рішення, закінчуючи рекомендаціями з підбору меблів і аксесуарів. Основною метою його створення поза залежністю від приміщення є кінцевий результат, а саме, гармонійний і функціональний інтер'єр, максимально ефективно використані площі приміщення. Проектування і дизайн -- процес творчий. У кожного дизайнера свій стиль, але існують і загальні принципи проектування, що вам не зайво б знати.

По-перше, потрібно максимально ефективно використовувати площу -- не повинно бути порожніх і марних (невирішених) просторів. По-друге, планування приміщень здійснюється з урахуванням їх функціональності і загальних побажань замовника. Кімнати повинні бути пропорційні, шляхом перепланування потрібно виключити вузькі і довгі кімнати, мінімізувати кількість кутів. При переплануванні необхідно враховувати чутність і не розташовувати поруч життєві зони батьків і дітей. По можливості потрібно сховати або замаскувати ригелі (несучі балки). Для цього звичайно використовують рішення у вигляді арок, багаторівневі стелі. У задачу дизайнера входить також визначення стилістики всього приміщення й особливостей кожної кімнати, розрахунок практичності відкривання дверей. Після нанесення на план розташування меблів та інших елементів інтерєру можна приступити на розробку електричної схеми з вказанням місць розташування електровузлів з шафою, стабілізатором, резервним живленням, телефонних, компютерних та охоронних систем, розташування вимикачів і електричних, телефонних та компютерних розеток, джерел світла.

Так само це стосується інших інженерних мереж квартири або будинку:опалення та вентиляції, гарачого та холодного водопостачання, водовідведення.

Ви повинні заздалегідь надати поточний план квартири, де позначені несучі стіни і викладені ваші побажання дизайнерові на рівні ідей: «Усе життя мріяв про велику ванну кімнату і треба б кабінет - доводиться іноді і в будинку працювати». Інше - справа дизайнера. З нього потрібно вичавити максимум свіжих думок, нехай навіть незвичайних і несподіваних для вас. Усі первісні ідеї повинні бути оформлені у вигляді ескізів і начерків в олівці. Це можуть бути планувальні рішення -- мінімум три-чотири варіанти або ізометричні проекції окремих елементів та ін. Це їжа для мозкового штурму.

Повторна зустріч з дизайнером повинна проходити в дусі конструктивної критики -- ви критикуєте і відкидаєте то, що вам не подобається, і залишаєте те, що подобається з усіх запропонованих варіантів. Свого роду змішання проектів і висування нових ідей. Зверніть увагу на реакцію дизайнера -- якщо він професіонал, то його позиція «по той бік барикад» неприйнятна, він повинен працювати з вами в одній команді! Взаєморозуміння між вами -- запорушка успішного проекту, якщо його немає, краще відмовитися від подальшої роботи з цим дизайнером. Дизайнер у першу чергу повинен бути психологом, людиною, що вміє зрозуміти і відчути пристрасті клієнта. Отже, ваша інтуїція плюс професіоналізм дизайнера -- запорука успіху.

До складу проекту повинні бути включені:

 • креслення з точними обмірюваннями існуючого планування квартири;
 • демонтажні плани, де вказуються конструкції, що зносяться, або елементи;
 • креслення нового планування з указівкою зведених конструкцій або елементів, оцінками рівнів підлоги і стелі, необхідні пояснення з монтажу окремих вузлів або конструкцій;
 • розгорнення по стінах, плану-розкладки оздоблювальних матеріалів по всіх поверхнях квартири (підлоги, стелі);
 • креслення або ескізи розведення системи опалення з прив'язкою опалювальних приладів (якщо плануються такі роботи);
 • плани електромонтажу з прив'язками місць установки вимикачів, силових і слабкострумових розеток, усіх видів світильників та інших приладів;
 • план прив'язки сантехнічних приладів і устаткування;
 • відомість оздоблювальних матеріалів і комплектуючих.

Перерахований вище склад проекту може бути частково скорочений або доповнений новими розділами в залежності від складності ремонту та бажань замовника. Головним у ньому є гранична ясність і конкретність, щоб у виконавця робіт було менше питань. Докладна документація дає визначену гарантію правильному плануванню робіт, дотриманню заявлених термінів ремонту і мінімізацію фінансових витрат.


Зональний поділ простору

Життєвий простір будь то квартира, офіс або заміський будинок поділяється на зони, кожна з яких несе своє функціональне навантаження. «Класичні» зони, що присутні практично в кожному житловому приміщенні, це зона для сну, відпочинку, робоча зона (кабінет), загальна зона (вітальня), зона готування і прийому їжі, хол (прихожа), ванна і туалет, дитяча - список можна продовжувати та зони які забезпечують комунікацію, тобто сполучення вищеперахованих зон.

Кожна кімната може містити одночасно кілька зон. Наприклад, у спальні можна передбачити місце для телевізора і відео, обладнати міні-кав'ярню. Природним обмеженням є площа -- кожен функціональний елемент, чи то ліжко або шафа, телевізор або журнальний столик займає визначену площу плюс додаткове місце для нормального доступу. Можна сказати, що кожна функція в будинку «коштує» скільки-то квадратних (насправді кубічних) метрів. Інше обмеження -- розумна достатність: при наявності великої житлової площі з кожної кімнати можна зробити функціонально незалежне житло, але чи потрібно це? Модне останні роки об'єднання вітальні і кухні поступово, при наявності достатньої площі, втрачає свою привабливість -- у такому рішенні поряд з наявністю плюсів є і ряд мінусів -- відсутність звукоізоляції, «прозорість» для запахів і світла.


Наші бажання і мода

За всією «технологічністю» і «правильністю» підходів до дизайну, у реальності знаходиться маса виключень і природних (хоча і не зовсім «правильних») бажань людей, що хочуть жити в затишному будинку. Тому, працюючи над дизайн-проектом, у першу чергу «слухайте» себе, навіть саме функціональне рішення, що не до душі особисто вам -- працювати не буде! Зрештою, жити в цьому будинку треба вам і вашим близьким.

Кілька слів про моду в галузі дизайну й архітектури. Планувальні рішення для більшості типових будинків і основних підходів зроблені досить добре і замовник у залежності від своїх побажань швидко одержує бажаний результат. Останнім часом дизайнери і замовники приділяють більше увагу меблям, аксесуарам і висвітленню, напевно, тому, що це одні з «найгнучкіших» і динамічних елементів інтер'єра. Змінюючи інтенсивність і фокус освітлення в квартирі, ви можете одержати ефект «динамічного» інтер'єра, що змінюється відповідно вашого настрою. Величезний вибір оздоблювальних матеріалів і аксесуарів дає можливість оформити приміщення в різних стилях від класики до авангарду. Модним стає змішання різних стилів навіть в обсязі одного приміщення, не говорячи вже про всю квартиру.