Підприємство Ізок комплексно вирішує питання огорожі як приватних будинків так і промислових об’єктів, різноманітних майданчиків, складських приміщень, автомобільних стоянок тощо. Система складається з відкатних чи стулкових воріт, хвірток, секцій і стовбців.
В нашому арсеналі є десятки типових рішень по огорожі, які можуть задовольнити бажання різноманітних замовників. Крім того ми готові запропонувати індивідуальне рішення згідно окремого дизайнерського проекту.
Ми виготовляємо, як прості металеві огорожі так і ковані, які виконані на високохудожньому дизайнерському рівні по індивідуальним замовленнями та ескізам, які стають візитною карточкою будинку і являють собою зовнішній прояв якості життя.
Для огородження різноманітних закладів, супермаркетів, фабрик та спортивних об’єктів використовуються стандартні решітчасті огорожі.

Ми маємо 15-річну історію виробництва і репутацію професіонала та надійного партнера на ринку виробів з металу. Спеціалізуючись на широкому переліку металевої продукції, ми націлені на задоволення потреб замовників в якісних і доступних товарах, які виробляємо або можемо зробити під замовлення.

Одним з пріоритетних напрямків виробництва є виготовлення металевих систем огорож (секції, стовпи, кріплення, ворота, хвіртки). Якість цієї продукції сертифіковане і відповідає вимогам міжнародного стандарту.

Наші покупці мають можливість вибрати і купити системи огорож від виробника, причому отримати продукцію можна на будь-якому з віддалених складів у Львові, або в будь-якому іншому місці (населеному пункті, країни), замовивши доставку. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами по одному з контактних телефонів. Або ж Ви можете замовити зворотній зв’язок натиснувши зелену кнопку внизу.

Таким чином, придбання продукції компанії Ізок за допомогою даного сайту дозволить Вам заощадити не тільки гроші, але і час.

Виробничі потужності і сучасне високоточне обладнання дозволяють виробляти огородження і забори, які можуть застосовуватися для різних типів об'єктів, таких як:

  • Будинок / сад
  • Спортивний майданчик
  • Об'єкти в лісничий зоні
  • Дитячий майданчик
  • Місце для паркування
  • АЗС
  • Об'єкти з підвищеними вимогами до безпеки
  • Аеропорт
  • Автомагістраль / залізниця
  • Промислові об'єкти.

Наші системи огорож забезпечують надійність в самих різних умовах експлуатації. Надійно витримують високі навантаження і виконують свої функції незалежно від пори року.

Огорожа території сучасними високоміцними конструкціями вже давно практикується в країнах Америки та Західної Європи, в країнах СНД тільки починається мода на надійні і прості рішення. Дотримуючись досвіду і тенденцій Європейських країн, ми пропонуємо Вам саме вдале рішення - огородження території системами огорож з зварної сітки.

Розмір панелей:
великі комірки 50 x 200 [мм],
маленькі комірки 50 x 50 [мм],
діаметр дроту 5 [мм].

Розмір панелей:
комірка: 50 x 200 [mm],
діаметр горизонтальних прутків
(двійних): 2 x 8 [мм],
діаметр вертикальних прутків: 6 [мм].