Проблему забезпечення контролю за пересуванням транспортних засобів на територію можуть вирішити також відкатні ворота.
Відкатні ворота (також їх називають відсувними або консольними) в останній час користуються все більшим попитом.
Такі ворота на сьогодні є найоптимальнішим вирішенням для вїзду-виїзду на територію. Характерною рисою цих воріт є те, що рух відкатних воріт при відкриванні та закриванні здійснюється вздовж отвору, і як правило, паралельно внутрішній стороні огорожі.
Несумнівною перевагою відкатних воріт є економія простору і тому такі ворота по праву рахуються компактнішими в порівнянні з стулковими.
Ворота відкочуються вздовж огорожі і тому не загороджують територію ні перед вїздом ні за ним. Також відсутня необхідність очищення простору перед воротами.
Для того, щоб ворота безперешкодно переміщалися у сніжну погоду між дорогою та нижньою частиною воріт повинно бути не менше 8-10 см. Це дозволяє також застосовувати ворота над нерівною поверхнею (трава, щебінь та ін.).
Основою відкатних воріт є, надійна та довговічна в експлуатації, консольно-роликова система.
Основними елементами консольно-роликової системи відкатних воріт є: відкатна система, в яку входять несуча їздова балка (омега профіль); їздові візки; нижній наїзд для наїздного ролика та верхній уловлювач, які встановлені на приймаючому стовбці; блок направляючих роликів, встановлений на підтримуючому стовбці і силова рама площини воріт.

Їздовим елементом воріт служить їздова балка, котра є одночасно нижньою частиною металевої рами воріт.
Їздовий візок складається з системи роликів, котрі утримують та центрують ворота в горизонтальній та вертикальній площині.

З метою розвантаження замкнених (підвішених у повітрі) воріт використовується наїздний ролик, який кріпиться в передній частині їздової балки і у закритому положені воріт знаходиться на поличці наїзду внизу приймаючого стовбця.
Для провадження і дотримання вертикальної позиції воріт їх верх з обох сторін утримується блоком направляючих роликів закріпленим на підтримуючому стовбі.
У випадку бажання автоматизувати відкривання воріт встановлюється електропривід, яким можна керувати дистанційно або/та за допомогою стаціонарного вимикача. В аварійних ситуаціях, коли зникає струм автоматичні ворота завжди можна відкрити вручну, розблокувавши привід ключем.
Привід для відкатних воріт являє собою електродвигун з редуктором в одному корпусі і ведучою шестернею. Привід кріпиться на підтримуючому стовбці поблизу полотна воріт. Передача зусилля від приводу до полотна воріт здійснюється з допомогою зубчатої рейки, що кріпиться на рамі воріт, і входить в зачеплення з ведучою шестернею приводу.

Всі приводи забезпечені кінцевими вимикачами для автоматичної зупинки воріт.
Сучасні блоки управління дозволяють здійснювати потрібні налаштування роботи воріт в потрібному режимі.
Конструкція і основні вузли сконструйовані виключно для експлуатації у вітчизняних кліматичних умовах, у відповідності з вимогами до якості при використанні найновіших технологій виробництва та надійних комплектуючих від, добре перевірених, відомих виробників.
І тому ворота фірми "ІЗОК" безвідмовно працюють довгі роки при будь-якій погоді.
Полотно воріт являє собою силову металеву трапецевидну раму виготовлену з прямокутних стальних пустотілих труб (січеням 60?40?3мм.) до нижньої частини якої приварений спеціальний їздовий профіль (омега-профіль), що служить монорейкою для їздових візків.
Відкатні ворота виготовляються до 50 % довшими за вимір вїзду який вони прикривають. Цей надлишок довжини воріт називають хвостом. Робиться це для цього, щоб у закритому стані зрівноважувалась маса консолі воріт опираючи хвіст воріт на їздових візках. Таким чином, якщо проєм воріт має 5 м., то для встановлення воріт повинна бути забезпечена зона у 7,5 м вздовж огорожі від проїзду для встановлення фундаменту під їздові візки.

Два комплекти їздових візків, закріплених нерухомо на закладних фундаменту воріт та розташованих всередині омега-профілю, забезпечують утримання та паресування воріт в площині руху.
Ворота можуть виготовлятися для проїзду шириною від 2,5 до 6 м і висотою до 2,5м при приватному використанні; для промислового використання ширина таких воріт може досягати 12 м. і більше.
Конструкція системи провадження, без використання направляючого елементу в світлі в`їзду, забезпечує надійну роботу воріт в складних природних умовах (сніг, лід і т.д.). Мала площа тертя воріт дозволяє нормальну їх роботу у випадку заметення проїзду снігом, що дає їм перевагу над стулковими воротами.
Після ретельного очищення металу та грунтування, каркас воріт фарбується високоякісними фарбами відомих виробників. Завдяки якісним властивостям фарби метал захищений від впливу різних атмосферних явищ і ворота зберігатимуть свою функціональність та естетичний вигляд тривалий час.
Підтримуючий та приймаючий стовпці можуть встановлюватись як на окремі фундаменти так і кріпитись до існуючих стовпців огорожі.
Рама воріт може бути зашита різними матеріалами: профільованим стальним листом металевим прокатним профілем, "сендвіч"-панелем. Можлива також зашивка деревяними елементами або ажурним кованим узором і т.і.
Для забезпечення довговічності деревянної зашивки воріт ми обробляємо дерево спеціальними засобами які захищають дерево від гниття.
По бажанню Замовника можливе виготовлення та встановлення тільки металічної рами, а зашивку Замовник здійснює самостійно.
Таке рішення дає можливість достосувати вигляд воріт до вже існуючої огорожі та покращує естетичне сприйняття оточуючого середовища.
Виробництво відкатних воріт ведеться на сучасному обладнанні підприємства з контролем кожного етапу виробництва і монтажу. Це дозволяє отримати високоякісний виріб, який не поступається відомим зарубіжним аналогам.
Додатково разом з воротами можна замовити і хвіртку , зашиту таким же матеріалом як і ворота. Хвіртку можна встановити як в полотні воріт так і збоку в огорожі між окремими стовпцями. На хвіртці можуть встановлюватися замки з можливістю дистанційного відкривання.
Компанія "ІЗОК" здійснює також продаж комплектів для самостійного виготовлення відкатних воріт.

Переваги відкатних воріт

Зручні і функціональні:

 • Легкість і плавність відкривання;
 • Економія простору.

Довговічні в роботі:

 • Ми пропонуємо тільки конструкці, які мають відмінний досвід експлуатації;
 • По закінченню виготовлення всі ворота перевіряються службою Технічного контролю на спеціальному стенді.

Гнучкі можливості виробництва:

 • Ворота виготовляються під індивідуальні виміри проєму;
 • Виготовлення воріт здійснюється тільки після проведення необхідних конструкторських розрахунків;
 • Можливість виготовлення нестандартних конструкцій;
 • Автоматизація надійними приводами найвідоміших виробників.

Професійний супровід замовлення:

 • Консультації висококласних спеціалістів;
 • Безкоштоний виїзд інженера-консультанта на обєкт для проведенния замірів;
 • Найкоротші терміни виготовлення та встановлення воріт;
 • Своєчасне гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Для того щоби отримати консультацію спеціаліста, потрібно звернутися в офіс або викликати інженера-консультанта.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...