Шановні друзі!

Підприємство "ІZOK" почало свою роботу у 1992 році.

Бажання досягти економічної незалежності переконатися у своїх силах, використовуючи при цьому знання та набутий на великих підприємствах досвід, спонукали нас почати свій бізнес.

На початках це було виготовлення товарів народного споживання, надання будівельних послуг підприємствам та приватним особам, торгово-посередницькі операції.

З кожним роком сфера діяльності підприємства "ІZOK" змінювалася, щось відходило у забуття, з'являлися нові напрямки.

Здобутий з роками досвід, ставав у пригоді підприємству, яке прагнуло розширити свою діяльність, пропонуючи сучасні та ефективні вирішення у будівництві.

Правильний розрахунок на те, що незабаром Україна доросте до потреб, які стали нормою життя за кордоном, призвів до появи у пропозиції підприємства горизонтальних та вертикальних жалюзі, згодом ролет.

Співпраця з відомими на Заході фірмами дала можливість долучити до асортименту підприємства сегментні гаражні ворота, в'їздні відкатні ворота, шлагбауми та автоматику, металопластикову та дерев'яну євростолярку.

Окремим напрямком діяльності підприємства "ІZOK" стало проектування та виготовлення саун та парних з використанням нагрівачів виробництва фірм Фінляндії та Швеції.
Широко надаємо консультаційні та монтажні послуги.

Правило фірми - завжди йти назустріч клієнтові. Така практика хоч і повязана з додатковими накладними видатками, але дає можливість фірмі завоювати собі добру репутацію у покупців та партнерів.

Стислі терміни виконання замовлень, гнучка цінова політика, ретельність і уважність персоналу стали запорукою успіху підприємства, послугами якого користуються і респектабельні установи і добрі господині. Фірма "ІZOK" має не лише чудову репутацію, але і стійку тенденцію до розвитку.

Підприємство "ІZOK" шукає якісно нові можливості на ринку, розширює дилерську мережу і запрошує до співпраці не тільки підприємства, але й приватні особи, для котрих має цікаві пропозиції.

Цією сторінкою представляємо Вашій увазі, те, чим займається наша фірма сьогодні і що, при нашій допомозі, зробить Ваше життя кращим.

З повагою!
Директор ТзОВ "ІZOK"
Володимир Мармура