Маркіза - це тканинний навіс, збірно-розбірна конструкція для затінення різних вуличних об'єктів: вітрин магазинів, літніх майданчиків кафе, віконних отворів, терас та балконів. Також маркізи захистять від дощу і вітру. Основна відмінність маркіз від будь-яких інших стаціонарних навісів полягає в можливості складатися, розкладатися.

Великий вибір тканин дозволить підібрати саме те, що Вам потрібно. Високоякісні комплектуючі та тканини світових лідерів в даній галузі забезпечить тривалу бездоганну роботу та ідеальний вигляд.

Багаторічний досвід роботи наших фахівців забезпечить бездоганну якість виконання вашого замовлення.

За допомогою маркізи Ви можете:

  • затінити площу будь-якого розміру і місця розташування: будь то вікно на десятому поверсі або величезна літня тераса;
  • забезпечити комфортну температуру в кімнаті без використання кондиціонера;
  • естетично оформити ресторани, кафе та інші громадські заклади;
  • надрукувати на тканині маркізи вашу рекламу;
  • надати закладу затишку, елегантності і неповторного стилю - маркізи для ресторанів, навіси для кафе;
  • захистити від дощу, вітру і забруднень без втрати своїх властивостей.

На нашому сайті Маркізи Львів, Ви можете замовити кращі та якісні маркізі світових виробників, тканині навісти, представлених на ринку України. Ми пропонуємо вам горизонтальні та вертикальні маркізи, навіси для терас і балконів, конструкції і маркізи для зимового саду. Ви можете вибрати тканину для вашої майбутньої маркізи, довідатися про ціни на маркізи, отримати необхідну технічну інформацію на нашому сайті izok.com.ua. Звертайтеся за консультацією - дзвоніть і пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі ваші запитання.