Ролетні ворота «АЛЮТЕХ» призначені для монтажу на проєми в торгових центрах, виробничих і складських приміщеннях, а також гаражах. Завдяки компактній конструкції ролетні ворота ідеально підходять для прорізів, де вгорі розташовані інженерні комунікації (водопровід, електропроводка та ін.) Монтаж роловоріт можливий як на проєм, так і в проєм, зовні або всередині приміщень. Максимальні розміри отвору для монтажу ролетних воріт: ширина - 6 м, площа - 18 м2.
Ролетні ворота складаються з алюмінієвих профілів, які згортаються в захисний короб, розташований у верхній частині воріт. «АЛЮТЕХ» пропонує профілі роликової прокатки з м'яким і твердим пінним наповнювачем в 13-ти кольорах, а також екструдовані профілі, вентиляційні та оглядові - в 12-ти кольорах. Профілі роликової прокатки на відміну від профілів для віконних ролет виготовляються з більш грубшої алюмінієвої стрічки. Висота поверхні всіх профілів для роловоріт - 77 мм, товщина - 19 мм.
Основний матеріал для виготовлення ролетних воріт - алюміній, забезпечує високу стійкість конструкції до корозії, впливу атмосферних опадів, перепадів температур, гарантує міцність, надійність і екологічну чистоту.

Основні переваги ролетних воріт

  • У порівнянні з розпашними воротами рольворота, що працюють у вертикальній площині, ідеально підходять для об'єктів, де під'їзд до гаража займає невелику територію або в'їзд відбувається з тротуару.
  • Зручність монтажу в гаражах з низькою стелею.
  • Додатковий повітрообмін завдяки використанню вентиляційних профілів.
  • Частковий огляд і освітленість приміщення забезпечується використанням оглядових профілів зі спеціальною прозорою вставкою з полікарбонату.
  • Збереження єдиного стилю і кольору в будинку з різними прорізами за допомогою установки на малих отворах ролет з профілів роликової прокатки AR/37 ... AR/55 і на великих - серії AG/77.
  • Додаткова стійкість полотна ролетних воріт до вітрових навантажень за рахунок застосування кінцевого захоплення, що дозволяє встановлювати рольворота на отвори більшої ширини.
  • Ворота з автоматичним управлінням можуть бути оснащені електроприводом з системою аварійного ручного підйому. У разі відключення електроенергії ворота можна відкрити ручним Воротковий привід.
  • Широкий вибір колірних рішень - 16 кольорів - дозволяє створити різноманітні варіанти поєднань воріт з фасадом будівлі.