Гаражні ворота львів

Гаражні ворота Львів «Алютех» широко використовуються при будівництві котеджів, гаражів і паркінгів. Перевагами секційних воріт є: зручність і простота використання, надійність, безпека, хороша герметизація отвору, відмінна теплоізоляція.

Секційні гаражні ворота володіють рядом незаперечних переваг у порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по напрямних, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите), йдучи під стелю. Така траєкторія руху полотна воріт дозволяє зберегти розміри прорізу, економить простір перед воротами і всередині гаража. Завдяки цим характеристикам секційні гаражні ворота набирають все більшу популярність.
Гаражні ворота «Алютех» забезпечують безпечну експлуатацію для всіх членів сім'ї. Ворота відповідають директивам Європейського союзу в області безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань. Наявність протоколів дозволяє наносити на гаражні ворота «Алютех» маркування СЕ.

Слід зазначити, що гаражні ворота «Алютех» володіють відмінними характеристиками міцності. Це гарантує надійність і довговічність експлуатації. Гаражні ворота «Алютех» виготовляються з енергоефективних панелей і мають ущільнення по всьому периметру, що забезпечує комфортну температуру всередині приміщення.

Управління

Управляти воротами можна вручну або за допомогою електроприводу з використанням пульта стаціонарного або дистанційного управління.
За запитом клієнта встановлені раніше ворота можуть бути додатково оснащені системою автоматичного управління. На випадок відключення електроенергії передбачений спеціальний механізм для розблокування електроприводу.

Ресурс експлуатації

Секційні ворота розраховані на 25 тисяч циклів підйому-опускання. При використанні воріт до семи разів на день їх гарантійний ресурс буде вичерпаний після 10 років. Після цього термін служби конструкції можна продовжити просто замінивши пружини.
При необхідності більш інтенсивної експлуатації воріт можна оснастити їх пружинами з ресурсом до 100 тисяч циклів.

Безпека використання

Гаражні ворота Алютех відповідають вимогам європейських стандартів безпеки EN 12604 і EN 12453:
Сендвіч-панелі мають особливу форму, яка виключає можливість защемлення пальців з зовнішньої і внутрішньої сторони воріт.
Відсутність гострих кромок на конструктивних елементах і розміщення тягового троса між кутовий стійкою і полотном воріт забезпечує надійний захист від зачепів і порізів.
Компенсація маси полотна секційних воріт проводиться за допомогою пружинного механізму з обов'язковим захистом від поломки пружини.
Спеціальна система обмеження зусилля зупиняє автоматизовані ворота при зустрічі з найменшим перешкодою і негайно здійснює реверс. Електронне обмеження зусилля перешкоджає підйому людини при відкритті воріт.
На випадок відключення електроенергії передбачена система перекладу автоматизованих воріт в режим ручного управління.

Гаражні ворота Алютех у Львові відповідають директивам Європейського союзу в області безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань, виданими європейської акредитованою лабораторією. Наявність декларацій відповідності, підготовлених на підставі виданих протоколів, дозволяє наносити на гаражні ворота «Алютех» маркування СЕ.

Стандарти якості

Передові конструкторські розробки, використання сучасного високотехнологічного обладнання та постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва дозволяють випускати ворота, що відповідають світовим стандартам.

ТОВ «Алютех Воротні Системи» сертифікувало систему менеджменту якості в області проектування, розробки, виробництва захисних і огороджувальних конструкцій та комплектуючих до них на відповідність вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001:2008 в системі TUV CERT, що підтверджується відповідними сертифікатами. Даний стандарт визнаний більш ніж у 120 країнах світу.

Конструкція і матеріали

Конструкція сендвіч-панелі «Алютех» товщиною 45 мм забезпечує високу стійкість до вітрових і ударних навантажень:

  1. Лицьовій і внутрішній сталеві листи скріплені між собою вгорі і внизу панелі. Замкнутий контур сталевих листів виключає розшарування панелей при нагріванні на сонце, що принципово важливо для південних регіонів і для воріт темних кольорів.
  2. Конфігурація панелей забезпечує їх самоцентровку. Це гарантує щільне примикання панелей один до одного, підвищує герметичність і теплоізоляцію воріт. Істотно спрощується монтаж і виключаються помилки при складанні полотна воріт.
  3. Місця кріплення саморізів розташовані в зоні зчленування зовнішнього і внутрішнього листка (4 шару металу). Це робить кріплення більш міцним, повністю виключаються провисання і перекоси петель. Надійне з'єднання сталевих листів виключає розшарування панелі при різкому опусканні воріт.

Сендвіч-панелі воріт «Алютех» виготовляються з листової сталі, спеціальним чином обробленої і стійкою до різних впливів. Панель заповнена екологічно чистим пінополіуретаном, що робить її використання безпечним для людини і озонового шару Землі. Лицьова поверхня панелі має тиснення woodgrain (текстура дерева), яке приховує на полотні воріт дрібні подряпини, що з'являються в процесі експлуатації. Спеціальне ущільнення з EPDM-полімеру зберігає еластичність панелей при низьких температурах, підвищує їх стійкість до атмосферних впливів, забезпечує надійну вітру не проникність полотна воріт і додаткову теплоізоляцію.

Пропонований асортимент

За бажанням замовника секційні ворота Алютех можуть бути виготовлені з панелей з малюнками «мікрохвиль», «горизонтальний гофр», «тафля».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...