Загальна інформація

Ворота «Алютех» активно використовуються на промислових і сільськогосподарських об'єктах, в автосалонах, автомийках і СТО, пожежних частинах і складських приміщеннях, спорудах громадського призначення.

Численні варіанти конструкції промислових воріт (10 видів) дозволяють провести монтаж в приміщеннях з будь-якими особливостями прорізу: низькою перемичкою, високими стелями або похилим дахом і т.д. Промислові ворота «Алютех» можуть встановлюватися в отвори шириною 7 м і висотою 6 м. Конструкція таких воріт додатково посилена, щоб забезпечити надійність і безпеку експлуатації.

Промислові ворота - це секційні ворота, конструкція яких призначена для інтенсивного використання. Їх конструкція дозволяє здійснювати до 100 тисяч циклів «підйому-опускання».

Вага секційних воріт скомпенсовано індивідуально підібраними торсійними пружинами, тому ворота можна відкривати і закривати вручну. Для підйому промислових воріт «Алютех» потрібно докласти зусилля не більше 260Н (≈ 26 кг), незважаючи на те що вага полотна воріт може перевищувати 600 кг.

Для більш комфортного та безпечного управління секційними воротами можна використовувати системи автоматики.

Ворота відповідають директивам Європейського союзу в області безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань. Наявність протоколів дозволяє наносити на промислові ворота «Алютех» маркування СЕ.

Використання енергоефективних панелей і ущільнення по всьому периметру воріт забезпечує комфортну температуру всередині виробничого приміщення.

Типи панелей промислових воріт

Товщина сендвіч-панелі Алютех - 45 мм. При виробництві панелей використовується оцинкована сталева стрічка завтовшки 0,4 мм з цинковим покриттям 16 мкм. З лицьового боку панелі застосовується поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА) товщиною 20-25 мкм. Панель має замкнутий контур: лицьовій і внутрішній сталеві листи скріплені між собою вгорі і внизу панелі.

Сендвіч-панель з горизонтальним гофром гармонує з будь-якими облицювальними матеріалами і підкреслює стилістичне рішення всього будинку.

Cендвіч-панель з малюнком «мікрохвиля» дозволяє приховувати дрібні пошкодження лакофарбового покриття, невеликі вм'ятини і забруднення, зберігаючи відмінний вигляд воріт на довгі роки.

Застосування панорамних панелей в конструкції воріт забезпечує оглядовість внутрішнього інтер'єру приміщень, їх природне освітлення і є ідеальним рішенням для автосалонів, станцій технічного обслуговування, пожежних частин, автомийок та інших промислових об'єктів.

8 кольорів для сталевих сендвіч-панелей за стандартною ціною:

Технічні характеристики секційних воріт

 • Товщина сендвіч – панелей – 45 мм;
 • Горячооцинкована сталь - 0,4 мм з двох сторін;
 • Коефіцієнт теплопровідності К = 1,65 м2 °C/Bт.;
 • Коефіцієнт звукоізоляції RW = 25 дБ;
 • Клас вогнестійкісті: В2 (DIN 4102);
 • Класс вітрового навантаження: 2 (EN 12424)
 • фарбування в будь-який колір по RAL;
 • Покриття:поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА) товщиною 20-25 мкм;
 • Діапазон робочих температур: від +60`C, до -30`C;

Міцність конструкції

Міцність і надійність секційних воріт залежить в першу чергу від конструкції основних елементів: сендвіч-панелей, профілів і комплектуючих.

 1. Сендвіч-панель «АЛЮТЕХ» - одна з найміцніших панелей в Європі. Її товщина складає 45 мм, що визначає стійкість секційних воріт до вітрових і ударних навантажень, забезпечує високі тепло-і звукоізоляційні властивості.
 2. Внутрішній простір рівномірно заповнено не містить фреонів спіненим поліуретаном. Підвищена щільність пінополіуретанового наповнювача (46 - 47 кг/м3) забезпечує жорсткість воротного полотна і високу стійкість до деформації.
 3. У сендвіч-панелі «Алютех» зовнішній і внутрішній лист з'єднані один з одним, що виключає можливість розшарування панелі в процесі експлуатації воріт і під дією сонячного випромінювання на панелі темних кольорів. Завдяки такій конструкції панелі ворота стійкі до ударних і вітрових навантажень.
 4. Проміжні петлі мають особливу конструкцію «гнутий лист», що забезпечує високу міцність петель, виключає їх провисання і перекоси. Випробування показали, що одна проміжна петля витримує навантаження на розтяг, рівну 7000Н, або ~ 715 кг.
 5. Ворота великих розмірів додатково підсилюють: на полотно воріт встановлюються сталеві профілі, посилений нижній кінцевий профіль, подвійні бічні роликові кронштейни.

Антикорозійна стійкість

З метою поліпшення антикорозійних властивостей панелей на сталевий лист наноситься цинкове покриття 225 г/м2. З лицьового боку панелі використовується двошарове полімерне покриття (грунт і емаль) товщиною 30-40 мкм. В якості емалі з лицьової сторони панелі використовується поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА). Таке покриття володіє відмінними антикорозійними властивостями, надійно оберігає поверхню воріт від механічних пошкоджень, стійке до дії миючих засобів і хімікатів.

Підвищена стійкість до корозії всієї конструкції секційних воріт «Алютех» забезпечується також за рахунок застосування комплектуючих з нержавіючої сталі (роликових кронштейнів, роликових накладок, проміжних петель) і пофарбованих бічних накладок. Напрямні профілі виготовлені з високоякісної сталі з цинковим покриттям товщиною 18 - 22 мкм. Це гарантує працездатність і привабливий зовнішній вигляд воріт протягом довгих років експлуатації.

Для приміщень з підвищеною вологістю (наприклад, для автомийок) пропонується спеціальний комплект корозійно-стійких комплектуючих: комплект кріплення, троса і ходові ролики з нержавіючої сталі; направляючі з оцинкованої сталі з додатковою поліефірної порошковим фарбуванням; торсійні пружини з поліпшеним поліефірним покриттям.

Випробування в незалежній акредитованій лабораторії РУП «Інститут БЕЛНІЇС», (м. Мінськ) показали, що елементи полотна воріт «Алютех» витримали вплив «соляного туману» протягом 750 годин. Це відповідає приблизно 15 рокам експлуатації воріт в прибережних районах.

Безпека експлуатації

Промислові ворота можуть досягати розмірів 7х6 м і мати вагу більше 600 кг. Для таких воріт дуже важлива безпечна експлуатація.
Секційні ворота «Алютех» відповідають вимогам Європейських стандартів безпеки (EN 12604, EN 12453).
У стандартний комплект промислових воріт (без додаткової надбавки до ціни) входять системи захисту від поломки пружини та обриву троса:
1.кожна торсійна пружина оснащена спеціальним пристроєм, надійно фіксує полотно воріт у разі поломки пружини;
2.застосовуються спеціальні нижні роликові кронштейни, що запобігають опускання або падіння полотна у разі обриву або зменшення натягу троса.
Пружинна система балансує полотно воріт в будь-якому положенні. Конструкція направляючих та роликів виключає самовільний вихід роликів з направляючих. Завдяки цьому забезпечується надійний захист від неконтрольованого руху полотна воріт.
Особлива форма сендвіч-панелей і шарнірів виключає будь-яку можливість потрапляння пальців між панелями, а також між полотном воріт і вертикальною направляє.

Для захисту від несанкціонованого доступу в приміщення можна використовувати систему захисту від піддомкрачування. При спробі несанкціонованого підйому воріт пристрій захисту надійно блокує полотно і запобігає проникненню зловмисників в приміщення.
Автоматизовані ворота обладнані спеціальною системою безпеки. У разі зіткнення секційних воріт з перешкодою відбудеться їх повна автоматична зупинка.

Промислові ворота «Алютех» відповідають директивам Європейського союзу в області безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань, виданими європейської акредитованою лабораторією. Наявність декларацій відповідності, підготовлених на підставі виданих протоколів, дозволяє наносити на промислові ворота «Алютех» маркування СЕ.


Базові способи монтажу направляючих секційних промислових воріт

Стандартний монтаж

Високий монтаж з нижнім розміщенням валу: Застосовується до ширини воріт 5500мм

* Розмір обмежується при замовленні у вказаному діапазоні.Значення при замовчуванню BW=RM+1500мм.

Вертикальний монтаж з нижнім розміщенням валу: Застосовується до ширини воріт 5500мм

* Розмір обмежується при замовленні у вказаному діапазоні.Значення при замовчуванню BW=RM+1500мм.

Низький монтаж: Застосовується до ширини воріт 5500мм

* Розмір обмежується при замовленні у вказаному діапазоні.Значення при замовчуванню BW=RM+1500мм.


Вимоги до проєму

А - ширина гаражного отвору;
В - висота гаражного отвору;
Сл (Сп) - відстань від краю отвору до лівої (правої) бокової стіни (мін 120 мм при стандартному підйомі; мін 150 при пониженому підйомі та при забезпечені від обриву тросу та пружин);
H - відстань від верху отвору до стелі (мін 350 мм при стандартному підйомі (400 мм з автоматикою ), мін 150 при нижньому підйомі);
Д - глибина гаражу (мінімально висота гаража+800 мм)

Дуже важливим є вимір висоти перекриття отвору, і тому фірми виробники часто задають його мінімальну висоту. Найчастіше це є від 10 до 35 сантиметрів. Декотрі виробники пропонують ворота, котрі можна монтувати при довільній висоті перекриття, а також при його відсутності.
Треба також взяти до уваги чи отвір гаражу ззовні та всередині оштукатурений, чи викінчена підлога. І у випадку добору воріт треба робити поправку у кілька сантиметрів на викінчення цих поверхонь.
Перед монтажем всі роботи по викінченню отвору гаражу та підлоги повинні бути закінчені. Встановлення воріт вимагає докладного та естетичного викінчення отвору. Точність викінчень пов'язана з необхідністю ущільнення отвору зі сторони боків, перекриття та порогу, оскільки у цих місцях будуть дотикатися ущільнення. Варто також пам'ятати виміри автомобіля. Мінімальні, прийняті у світі, виміри воріт для легкових автомобілів становлять ширину 2,4 м та висоту 2,2 м, для джипів висота збільшується до 2,4 м. У інших випадках отвір добирається в залежності від ширини та висоти конкретного автомобіля.

Після складання замовлення представник фірми виїжджає на місце та оцінює, чи ворота добре підібрані. Виїзд та виконання замірів враховуються у вартість воріт.