Вирівнюючі платформи
Герметизатори ворот
ПВХ - завіси

Складське обладнання сьогодні необхідно всюди: в торгівлі і промисловості, у виробництві і на будівництві, в магазині і звичайно в першу чергу на складі.
На сучасному складі зберігаються тисячі і сотні тисяч одиниць товарів. Основне призначення складу це зберігання сировини, різної продукції, товарів та інших вантажів на піддонах і навалом.

Щоб склад бездоганно функціонував необхідно складське обладнання та техніка для складу для здійснення розвантаження-навантаження і зберігання продукції.

Без складів неможливо уявити сьогодні сучасне виробництво, а також оптову та роздрібну торгівлю.
Наприклад вирівнюючи платформи та герметезатори для воріт Ви можете побачити не тільки на складі, але і в багатьох магазинах торговельних мереж України.

Великий вибір обладнання та техніки для складу у компанії «ІЗОК».

Наша компанія пропонує вигідно купити складське обладнання вирівнюючи платформи, герметезатори для воріт, ПВХ завіси та ін. з доставкою по Львову та львівській області.

Крім цього завжди готові запропонувати спеціалізовані швидкісні ворота, ідеальне рішення для розподілу робочого простору в середині промислових приміщень.

Купуйте вигідно складське обладнання у Львові від офіційного постачальника виробника!
Купити складське обладнання у компанії IZOK можна у Львові та львівській області.

Де купити обладнання для складу?

«ІЗОК» - пропонує продаж складського обладнання, а також комплексного устаткування та техніки для підприємств України за оптимальною вартістю.

На нашому сайті Ви можете в онлайн-режимі ознайомитися з пропонованими товарами, а професійні фахівці - проконсультують по будь-якому питанню, запропонують актуальну інформацію про ціну, гарантію, а також про варіанти доставки не тільки по Львову, але і по всій Україні.

Каталог складського обладнання - технічні характеристики, фото і відео, сервіс і запчастини. Щоб купити обладнання для складу - досить зв'язатися з нашими фахівцями по телефону, або залишити заявку на сайті. Звертайтесь у Львові: +38 (032) 237-31-39

Фото наших робіт