Powershelter 403

Складський герметизатор Powershelter 403 призначений для ізолювання простору навколо дверей і транспортного засобу, що стоїть біля рампи, за допомогою надійних зносостійких штор.

Матеріали

Складський герметизатор Powershelter 403 – модель з виступом в передній частині – складається з твердої конструкції з передньою і задньою рамами, виготовленими із сталі з гарячим цинковим покриттям. Рами з'єднуються між собою за допомогою шарнірних кронштейнів. Завдяки такому з'єднанню, складський герметизатор може переміщатися назад у разі неправильного підходу до рампи. Таким чином, запобігає пошкодження герметизатора і транспортного засобу. При відведеному назад герметизаторі транспортний засіб як і раніше може завантажуватися і розвантажуватися. Виступ в передній частині закривається за допомогою виносного покриття, яке у верхній частині забезпечене бічним водостоком.

Штори складського герметизатора Powershelter 403 виготовляються з двох видів матеріалу різної якості. Їх щільність 1600 г/м.кв і 3500 г/м.кв . Вибір матеріалу обумовлений способом застосування і спеціальними вимогами.

Штори щільністю 1600 г/мІ виготовлені з поліефірної тканини. Усередині штор поміщені гумові пружини з сердечниками із сталевого дроту, які навіть в самих екстремальних умовах зберігають износоустойчивость. Штори щільністю 3500 г/мІ виготовлені з двошарового полиэфирного матеріалу, гнучкого до подовжніх навантажень і стійкого до поперечних. На обидві сторони штори нанесене тверде антистатичне зносостійке ПВХ-покриття.

Вибір матеріалів гарантує високий опір ультрафіолетовому випромінюванню. Крім того матеріал надзвичайно износоустойчив і чудово витримує перепади температур.
На бічні штори нанесені відбивні смуги, які служать водіям як направляють. Вони полегшують захід транспортного засобу герметизатор.
Всі вироби і системи (“Loading Systems») відповідають найвищим стандартам якості.

Розміри

Складський герметизатор Powershelter 403 має стандартні розміри, які відповідають умовам прямої подачі транспортного засобу під рампу, і складають: ширина 2300 – 2800 мм і висоту 3600 – 4200 мм.
Параметри складського герметизатора Powershelter 403 можуть змінюватися залежно від ситуації у кожного клієнта.

Застосування

Складський герметизатор Powershelter 403 звичайно використовується у випадках, коли потрібне оптимальне ізолювання, а розміри транспортних засобів значно відрізняються один від одного.
Складський герметизатор Powershelter 403 спеціально розроблений, щоб служити як прохідне укриття.

Технічні специфікації

 • Ширина................................................... 3400 мм
 • Висота.................................................... 3400 мм
 • Виступ.................................................... 0 / 600 мм
 • Ширина бічних штор................................. 600 мм
 • Висота верхньої штори............................. 1000 мм
 • Висота конструкції (рекомендується) ........ 4500 мм
 • Щільність матеріалу.................................. 1600, 3500 г/мІ
 • Стандартний колір штор............................ чорний

Можливості установки

На складання креслення конкретної навантажувально-розвантажувальної платформи впливають численні чинники. Тому параметри складського герметизатора Powershelter 403 можуть змінюватися залежно від ситуації у кожного клієнта.


Powershelter 407

Складський герметизатор Powershelter 407 призначений для ізолювання простору навколо дверей і транспортного засобу, що стоїть біля рампи, за допомогою надійних зносостійких надувних подушок. Існують дві моделі: вбудована і з виступом в передній частині.

Матеріали

Подушки виготовлені з поліефірної тканини з матовим ПВХ-покриттям з обох боків. Захисні смуги, виготовлені з двошарового полиэфирного матеріалу щільністю 3500 г/мІ, гнучкого по довжині і жорсткого по ширині. На обох сторонах нанесене зносостійке, щільне, антистатичне, матове ПВХ-покриття.
Модель з виступом в передній частині використовує фіксовану раму із сталі з гарячим цинковим покриттям, на якій кріпиться сталевий лист з синтетичним покриттям Goosewing Grey (BS10A05). Для додаткового захисту ця модель забезпечена оцинкованою захисною стійкою.

Обидві моделі забезпечені рамкою з анодованого алюмінію. В цілому Powershelter 407 може протистояти будь-яким погодним умовам. Всі вироби і системи “Loading Systems” відповідають найвищим стандартам якості. Розміри.

Складський герметизатор Powershelter 407 має стандартні рамеры, які відповідають умовам прямої подачі транспортного засобу під рампу, і складають: ширина 2400 – 2800 мм і висоту 3600 – 4200 мм. Параметри складського герметизатора Powershelter 407 можуть змінюватися залежно від ситуації у кожного клієнта.

Привід

Матеріал верхньої подушки розширюється і відводиться назад за допомогою могутнього вакуумного мотора. При висуненні двигун, що накачує, контролює подачу повітря в подушки.

Експлуатація

Мотори приводяться в дію натисненням єдиної кнопки, яка одночасно управляє вакуумними моторами, що накачують. Як тільки транспортний засіб буде поданий до рампи під складським герметизатором Powershelter, обидва мотори можуть бути запущені, і протягом тридцяти секунд простір між отвором дверей і транспортним засобом буде загерметизований і надійний захищено. Двигун, що накачує, підтримує тиск в подушках під час погрузо-розвантажувальних робіт, завдяки сигналам, що поступають від датчиків, а також контролює постійну адаптацію верхньої подушки до висоти транспортного засобу, що змінюється, щоб не пошкодити верхню подушку і зберегти герметизацію.

Після виконання навантажувально-розвантажувальних робіт, двигун, що накачує, зупиняють, натиснувши на кнопку відключення, а потім верхня подушка зволікається назад вбудованою втягуючою системою за допомогою вакуумного мотора. Транспортний засіб може від'їжджати від рампи відразу, після закінчення цієї операції. Складський герметизатор Powershelter 407 захищений від передчасного від'їзду транспортного засобу. У разі такого від'їзду унікальна рухома конструкція дозволяє подушкам переміститися убік від транспортного засобу без збитку для кріплення подушок.

Застосування.

Надувний складський герметизатор Powershelter 407 є найбільш ефективним і зносостійким ущільнювачем для навантажувально-розвантажувальних майданчиків. Оптимальна герметизація забезпечується завдяки добре продуманій конструкції подушок, які складаються в гармошку. Тому Powershelter 407 широко використовується у випадках з великим перепадом внутрішньої і зовнішньої температур. Наприклад, в кондиціонуючих або охолоджуваних складських приміщеннях.

Характеристики виробу

Оскільки подушки складського герметизатора Powershelter 407 накачуються тільки після остаточного підходу до рампи транспортного засобу, вони не піддаються дії, яка виникає, коли транспортний засіб під'їжджає заднім ходом. Зважаючи на це середній термін служби складського герметизатора значно збільшується.

У спущеному стані подушки знаходяться за захисними смугами. Тому естетичний вид будівлі не порушується. Більш того, у водія завжди є зручний шлях для під'їзду.

Технічні специфікації

 • Стандарти........................................... CE
 • Ширина.............................................. 3500 мм
 • Висота............................................... 3700 мм
 • Виступ............................................... 0 / 800 мм
 • Ширина бічної подушки (надувна)......... 600 мм
 • Глибина верхньої подушки (надувна).... 1100 мм
 • Висота конструкції (рекомендується).... 4700 мм
 • Матеріал подушки................................ 670 г/мІ
 • Час накачування................................. 30 секунд
 • Час випуску повітря............................ 40 секунд
 • Електроживлення.............................. 1нейт. / 230В / 0,25 кВт
 • Колір................................................. чорний

Варіанти на замовлення

 • Спеціальні розміри.
 • Інші вимірювання бічної і верхньої подушок.
 • Нижні кутові подушки.
 • Установка габаритних вогнів.
 • Дверні засувки.
 • Можливості установки
 • На розробку креслення спеціальної навантажувально-розвантажувальної платформи впливають численні чинники. Тому параметри складського герметизатора Powershelter 407 можуть змінюватися залежно від ситуації у кожного клієнта.