Вирівнюючі платформи (докшелтер)

З поворотною апареллю призначена для здійснення доступу автонавантажувача з дока в кузов вантажівки при вантажних / розвантажувальних роботах. При активізації платформи вона піднімається до максимальної висоти, апарель повертаючись розкривається. Платформа поволі опускається вниз, доки не досягне кузова вантажівки. Док готовий до процесу вантаження / розвантаження. Після цього платформа піднімається, апарель повертається і система приходить в початкове положення.

При використанні в процесі роботи складу перегрузочних платформ помітно зростає швидкість вантаження-розвантаження. В результаті час, витрачений на вантаження товару, значно скорочується.
Вирівнюючі платформи розраховані на динамічне навантаження 6 або 10 тонн.

Особливості конструкції:

 • управляти платформою більш ніж просто: блок управління встановлюється так, щоб оператор міг відстежувати будь-яке переміщення платформи;
 • якщо у момент знаходження на платформі навантажувача вантажівка, на яку проводиться вантаження, від'їжджає від платформи, то спеціальний клапан блокує гідросистему;
 • всі гідравлічні компоненти мають як мінімум двократний запас міцності щодо заявленої вантажопідйомності;
 • клас вологозахисту електричних компонентів гідравлічної платформи — IP-55;
 • шторки безпеки по краях платформи для захисту ніг персоналу;
 • 25-міліметрова відстань між апареллю і фронтальною балкою для захисту пальців рук від затискання;
  широкий вибір аксесуарів.

Вирівнююча платформа (Доклевелер) Poweramp 232

Електро-гідавлічна перевантажувальна платформа має перекидний (на шарнірах) місток. Верхня частина платформи і перекидний місток приводяться у рух гідравлічним способом.

Технічні характеристики:

 • Стандарти - CE / TUV(GS)/ EN 1398
 • Несуча здатність (EN 1398) - 40 кН
 • Висота конструкції - 600, 900 мм
 • Довжина козирка - 400 мм
 • Кут козирка – (розрах. 4°) 45 мм
 • Мотор - 0,75 кВт
 • Напруга живлення - 3 фази, нейтрал. і земля / 400 В
 • Живлення пульта - 24 В пост.
 • Клас захисту - IP 65
 • Робочий тиск розрах. 50 бар
 • Діаметр основного циліндра - 90 мм
 • Діаметр циліндра козирка - 55 мм
 • Робоча температура від -30° до +50° C
 • Стандартний колір - (червоно-карміновий) RAL 3002

Матеріал виготовлення

Платформа і місток виконані з високоякісної рифленої сталі (Fe510 сталь 52). В залежності від довжини апарелі несуча конструкція апарелі виконана з двотавра або гнутого швелера №10-12. Це дозволяє несучій поверхні апарелі працювати в горизонтальному напрямі (працювати на кручення) і компенсувати вигини апарелі в поперечному напрямі, викликаними нерівномірністю завантаження вантажівки. При цьому місток постійно знаходиться в повному контакті з кузовом, навіть при різниці висот горизонталі 100 мм. Ззаду верхня (рухома) частина апарелі сполучена з нижньою (нерухомої) частиною апарелі за допомогою 3-х шарнірних петель (довжина кожної петлі 300 мм). Палець шарнірної петлі (діаметр 30 мм) виконаний витягнутого сталевого прута, який з легкістю сприймає всі навантаження, що додаються до нього. Аналогічні шарнірні петлі сполучають платформу з перехідним містком. Міцна, самонесуча нижня рама і передня балка апарелі розраховані на те, щоб сприймати всі навантаження, що додаються, виникають від: аварійної зупинки, проїзду навантажувача або навантаження від розставленого на платформі вантажу (згідно несучої здібності апарелі).

Самонесуча рама дозволяє виконувати приямок для апарелі різної конфігурації підвісного типа, вкладеного типа, консольного типа і т.д. Передня балка оберігає гидронасос і блок управління гідравліки від можливих пошкоджень знизу.

Виміри

На вимогу Замовника платформа може бути виконана будь-яких розмірів, проте, існують стандартні розміри, які зможуть задовольнити вимоги Замовника. Однак в наших стандартних моделях висота складає 600 або 900 мм, при широкому виборі платформи з різними вимірами.

довжина платформи
ВН - висота апарелі (приямка)!
0 - ефективна висота над рівнем рампи
U - ефективна висота нижче за рівень рампи
01 - максимальна висота над рівнем рампи

Перекидний місток (довжина 400 мм) спирається на кузов вантажівки на 250 мм в глибину, при відбійниках товщиною 100 мм.
Ефективна зона роботи платформи по довжині вимірюється від задньої шарнірної петлі до передньої частини бампера.
Ефективна зона роботи платформи по висоті від рівня рампи складає від +350 до-320 мм.

Привід апарелі

Управління системою гідравліки здійснюється за допомогою спеціального Логічного Блоку Управління("Logic Block System"), принцип дії, якої заснований на різницях тиску в системі, в різних робочих ситуаціях.
Привід платформи апарелі здійснюється за допомогою головного гідроциліндра (90 мм), а управління перекидним містком здійснюється допоміжним гідроциліндром (55mm).
Гідравлічна система повністю закрита, і навіть в самих важких умовах ні болото, ні пісок або пилюка не можуть вплинути на її роботу. Завдяки використанню більших циліндрів, створюється низький робочий тиск приблизно в 50 бар.
Циліндри с хромованими загартованими поршням і подвійним у ущільненням, а також гідравлічні шланги можуть витримати тиск до 600 бар. В якості засобу безпеки на основному гідроциліндрі встановлено протирозривний клапан.
Компактний вузол управління гідравліки встановлений на нижній рамі перевантажувальної платформи, для запобігання впливу вібрацій, які виникають на верхній платформі і захисту його від пошкоджень.
Всі ці характеристики забезпечують безпечну роботу гідравлічної системи, яка має тривалий термін служби, і вимагає мінімального обслуговування.

Експлуатація

Перевантажувальним мостом Poweramp 232 управляють за допомогою всього однієї кнопки. При натисненні кнопки платформа піднімається з початкового положення, досягає максимального кута підйому, і потім відкривається перехідний місток. Як тільки кнопка буде відпущена, платформа і місток автоматично опустяться на рівень кузова транспортного засобу.

Під час робіт перевантажувальний міст автоматично повторює переміщення транспортного засобу (підвіски) вгору і вниз. Після вантажно-розвантажувальних робіт, слід натиснути на кнопку і не відпускати її до тих пір, поки система не повернеться в початкове положення.
Перевантажувальний міст Poweramp 232 чудово надається для розвантаження з рівня нижчого за рівень рампи і вигуки так званого останнього піддону.

Стандартні заходи безпеки

 • Безпечна зупинка гідравліки.
 • Вимикач аварійної зупинки з повторним запуском.
 • Незнімні захисні упори.
 • Могутні утримувачі козирка для поперечного переміщення (двостороннього вантаження-вивантаження).
 • Захист від крадіжки із зломом.
 • Чорні / жовті розмічальні смуги.
 • Захист мотора за допомогою термореле.
 • Вбудований в циліндр аварійний клапан проти розриву шлангів.
 • Покажчики на панелі управління.

Вирівнююча платформа (Доклевелер) Poweramp 233

Електро-гідавлічна перевантажувальна платформа має висувий (телескопічний) перекидний місток. Верхня частина платформи і перекидний місток приводяться у рух гідравлікою.

Технічні характеристики

Стандарти - CE / TUV(GS)/ EN 1398
Несуча здатність (EN 1398) - 40 кН
Висота конструкції - 700, 1000 мм
Довжина перекидного містка платформи к - 500 мм
Кут нахилу платформи – (розрах. 10°) 37,5 мм
Двигун - 0,75 кВт
Напруга живлення - 3 фази, нейтраль і земля / 400 В
Живлення пульта - 24 В постійного струму.
Клас захисту - IP 65
Робочий тиск розрахунковий. 80 бар
Діаметр основного циліндра - 90 мм
Діаметр циліндра перекидного містка платформи - 50 мм
Робоча температура від -30° до +50° C
Стандартний колір - (червоно-карміновий) RAL 3002

Матеріал виготовлення

Платформа і перекидний місток виконані з високоякісної рифленої сталі (Fe510 сталь 52). Телескопічний перекидний місток підсилений направляючими, які заходять у роіль платформи. Це гарантує оптимальний контакт між містком і кузовом транспортного засобу, зберігаючи при цьому можливість скручування платформи.

Ззаду верхня (рухома) частина платформи сполучена з нижньою (нерухомої) частиною за допомогою 3-х шарнірних петель (довжина кожної петлі 300 мм). Палець шарнірної петлі (діаметр 30 мм) виконаний з тянутого сталевого прутка, який з легкістю сприймає всі навантаження, що діють на нього.

В передній частині платформи між нижньою рамою і рухомою частиою встановлена пластина ущільнення, яка запобігає крадіжці зі взломом . Міцна, самонесуча нижня рама і передній швелер платформи розраховані на те, щоб сприймати всі навантаження, що виникають від: аварійної зупинки, проїзду навантажувача, навантаження від розставленого на платформі вантажу та вантаження цього товару нижче рівня рампи.

Виходячи з несучих характеристик можна вибрати настил для відкритого або закритого приямка, або використовувати так званий отвір типу «поштової скриньки».
Передній швелер, встановлений на нижній рамі, забезпечує захист гідравлічних і механічнх деталей, які знаходятья під платформою Poweramp. У залежності від довжини платформи несуча її конструкція виконана з двутавра або гнутого швелера №10-12.
Телескопічний місток висувається по спеціальних елементах конструкції платформи.

Виміри

На вимогу Замовника платформа може бути виконана будь-яких розмірів, проте, існують стандартні розміри, які зможуть задовольнити вимоги більшості Замовників.
Стандартна висота складає 700 або 1000 мм, залежно від наступних розмірів платформи

L- довжина платформи
ВН - висота апарелі
О - ефективна висота над рівнем рампи
U - ефективна висота нижче за рівень рампи

Безступеневий телескопічний перекидний місток (довжиною від 0 до 500 мм) заходить на кузов транспортного засобу на 250 мм.
Робоча довжина перекидного містка знаходиться в межах від +455 до -640 мм. Відстань вимірюється від переднього краю до повністю висунутого містка.
Управління системою гідравліки здійснюється за допомогою спеціального Логічного Блоку Управління принцип дії, якої заснований на різницях тиску в системі, в різних робочих ситуаціях.
Підйом платформи здійснюється за допомогою головного гідроциліндра (90 мм), а висування містка здійснюється допоміжним гідроциліндром (50мм).

Гідравлічна система абсолютно герметична, закрита і навіть в важких умовах експлуатації абсолютно виключена можливість попадання в систему пилу, бруду і піску.
Завдяки підвищеному розміру гідроциліндра досягається низький робочий тиск в системі (приблизно 80 Бар), що забезпечує надійну та довговічну роботу платформи.

Хромований, загартований шток гідроциліндра з подвійними сальниками, а також гідрошланги можуть витримувати максимальний тиск в 600 Бар. З метою безпеки в головний гідроциліндр вбудований запобіжний клапан високого тиску. Гідронасос з блоком управління гідравліки змонтований на нижній (нерухомій рамі), що виключає передачу вібрацій на блок, і тим самим покращує експлуатаційні якості.
Все вищеперераховане забезпечує безпечну роботу гідросистеми, і гарантує її довговічність при мінімальних експлуатаційних витратах.

Управління

Платформою «Poweramp 233» здійснюється за допомогою 4-х кнопок: «верх», «вниз», для платформ та «вперед», «назад» для телескопічного містка. Під час завантаження- розвантаження платформа автоматично повторює рух кузова а/м вверх-вниз.

Упраління просте. Натиснена кнопка «вверх» змушує платформу з вихідного положення піднятися до необхідного рівня погрузки. За допомогою кнопки «вперед» місток висувається на кузов до встановлення потрібного контакту.

Телескопічний місток може висуватися тільки тоді коли буде натиснена кнопка «вниз» Після закінчення вантажно-розвантжувальних робіт місток можна повернути у заднє положення натиснувши та тримаючи кнопку «назад» та в залежності від положення платформи її можна повернути в початкове положення натиснувши кнопку «вниз» або «вверх».

Апарель «Poweramp 233» чудово надається для розвантаження так званого останнього піддону, що знаходиться нижче за рівень рампи.

Стандартні засоби безпеки

 • Безпечна зупинка гідравліки аварійним клапаном.
 • Кнопка аварійної зупинки з повторним запуском.
 • Бічний захист від попадання предметів і затискання пальців.
 • Міцні тримачі висувного містка для поперечного переміщення (двостороннього завантаження-розвантаження).
 • Захист від крадіжки зі злмом.
 • Вбудований в циліндр аварійний клапан проти розриву шлангів.
 • Покази на панелі управління.
 • Замок містка в початковому стані.
 • Спеціальне чорно-жовте маркування.
 • Реле теплового захисту електродвигуна.

Стандартна специфікація

Платформа «Poweramp 233» має необхідну сертифікацію СЕ і TUV/GS.
Виробництво платформи здійснюється згідно європейським нормам EN 1398.
Стандартна вантажопідйомність 40 kN (навантаження на вісь) запроектована виходячи з мінімальної контактної поверхні колеса навантажувача 150*150 мм і максимального ухилу платформи 12.5% відповідно до європейських норм для подібних платорм.
Будь-яка інша вантажопідйомність можлива як додаткова опція.

Варіанти під замовлення

 • Різноманітні типи приямків.
 • Підвищена вантажопідйомність
 • Спеціальні виміри платформи.
 • Підвищена довжина містка.
 • Скошений місток
 • Бічні сегменти зміни ширини платформи.
 • Верх платформи з протиковзким покриттям.
 • Подвійний головний циліндр.
 • Гарячеоцинкована платформа з петлями з нержавіючої сталі.
 • Теплоізоляція платформи.
 • Нащілинники з 3-х сторін.
 • Колір RAL на вибір.
 • Повернення у вихідне положення натисненням однієї кнопки.
 • Перемикач повернення в вихідне положення для перевірки габаритних вогнів, дверей і т.п.
 • Повністю автоматична функція роботи платформи, коміру, надувного герметизатора воріт.
 • Блокування перевантажувальної платформи / воріт.
 • Вмонтована панель управління з можливістю контролю воріт, габаритних вогнів і т.п.
 • Підвищений клас ІР захисту.
 • Інша напруга живлення.

Можливості встановлення

У зв’язку зі зміною вимог Замовників і деталей конструкції, можуть пропонуватися різноманітні можливості становлення: підвішена рама, постійний сальний каркас, стандартні бетонні деталі, стальна підставка, перехідні елементи рами.
При правильному виборі може бути досягнута знана економія при експлуатації. Детальні креслення надаються по запиту.