Пластикові смугові завіси ПВХ. Опис

Теплоізолюючі пластикові смугові завіси з ПВХ - недорогий і ефективний спосіб зменшити до 50% Ваші витрати на додатковий обігрів або охолодження приміщень через двері, що часто відкриваються, збільшують робочий ресурс кліматичного електроустаткування.

Еластичні смугові завіси запобігають виникненню протягів і перекривають вихід дорогому нагрітому(охолодженому) повітрю: при відкритих основних дверях вони виконують функції завіси і перешкоджають обміну повітряних мас, знижуючи тим самим витрати на обігрів(охолодження) приміщень на 25-50%.

Завіси ПВХ легко прохідні для персоналу і транспортних засобів в обох напрямах, прозорі і задовольняють вимоги техніки безпеки. На додаток до прийнятних цін смугові завіси володіють наступними достоїнствами:

  • швидкий і простий монтаж/демонтаж
  • високий опір на розрив і розтягування
  • істотне зниження фінансових витрат на електроенергію, на виплату персоналу допомоги по хвороби
  • просте чищення (вода і миючі засоби).

Смугові завіси відкриваються тільки в тій частині, яка необхідна для проходу. Вони ефективно знижують шкідливу дію протягів, захищають від пилу, шуму, птахів і комах, стабілізують вологість усередині приміщення.

Пластикові смугові завіси встановлюють в дверних отворах як всередині, так і зовні виробничих, торгових і складських приміщень, в холодильних камерах, контейнерах, рефрижераторах і т.д.

Смугові ПВХ завіси екологічно і гігієнічно безпечні, легко миються і не підтримують горіння.
Спеціальна підвісна конструкція смугових завіс збільшує термін служби ПВХ завіс, дозволяє оперативно змінювати величину перекриття смуг, комбінувати їх поєднання по Вашому розсуду.

Смугова завіса ПВХ складається з двох шарів плівки ПВХ, що накладаються один на одного. Перекриття шарів складає (залежно від ширини смуг) 50, 100, 150 або 200 мм. Розміри смуг і ступінь їх взаємного перекриття вибирають залежно від призначення, умов експлуатації і висоти завіси. Краї прозорих смуг закруглені. Для підвищення жорсткості поперечний перетин смуг має злегка опуклу форму.

Вибір типу плівки ПВХ залежить від температури всередині і зовні приміщення.
Для діапазону температур від –5С до +50С використовується стандартна ПВХ плівка 200х2, 300х3 і 400х4 мм (ширина полоси/товщина смуги), від –40С до +30С – морозостійка ПВХ плівка 200х2, 300х3, 400х4 мм. Розмір перекриття ПВХ плівок залежить від висоти отвору.