Штори-жалюзі, котрі пропонує фірма "IZOK" - це сучасне вирішення заслон вікон. Освітлення є вкрай важливим елементом, яким часто легковажать.
У сучасному меблюванні дуже важливо "вдягнути" світло. Саме цьому сприяє продукція фірми.

Про жалюзі

В перекладі з французької термін «жалюзі» (jalousie) означає “ревність”. Говорять, що жалюзі – це винахід ревнивого чоловіка, який хотів приховати красоту своєї дружини. Скрізь них вона могла бачити, що діється на вулиці, залишаючись при цьму непомічено для оточуючих.

І справді, одна з функцій жалюзі- це приховування від сторонніх очей подій у кімнаті. Но на відміну від штор, окрім доброго захисту від сонячних променів, атмосферних осадків та пилу, жалюзі дозволяють легко регулювати повітряні та теплові потоки, являючись при цьому чудовим елементом інтер’єру.

В Україні жалюзі з'явилися не настільки давно, як в решті світу, але по популярності вони не поступаються звичайним шторам, а іноді і перевершують їх! Покоряючи нас своєю простотою, функціональністю та практичністю. Наприклад, для офісного оформлення.

Річ у тому, що жалюзі відкривають набагато ширші можливості, ніж будь-які заслони. Адже як діють штори? Тонкі штори не можуть захистити від сонця, зате не перешкоджають доступу свіжого повітря, важкі і щільні справляються з сонцем, але і з повітрям проблема – він просто не потрапляє в приміщення. В цілях пожежної безпеки взагалі не рекомендується вішати штори на кухні поблизу з плитою. На кухню – жалюзі! Жалюзі вирішать всі проблеми. Залишилося лише вибрати, яка модель саме Вам потрібна.

Жалюзі – це штори з розташованих паралельно один одному пластин, званих ламелями. Ламелі можуть бути нерухомими, а можуть повертатися. Їх встановлюють на вікна для уникнення прямих сонячних променів.

Ламелі – це смуги-рейки з різних матеріалів: використовуються тканина, пластик, дерево, метал. Саме їх розташуванням і визначається тип жалюзі, т. е. горизонтальні жалюзі мають горизонтальні ламелі.
Така різноманітність матеріалів, тканин, обладнання, кольорів та аксесуарів при оформлені вікна може привести в паніку навіть самих досвідчених декораторів інтер’єру.

Щоб не розгубитися при декоруванні свого вікна, потрібно прятати, що раціональна комбінація «чотирьох китів», на які спирається переваги жалюзі: приватність, управління світловим потоком, функціональності і стиль. Поможуть Вам безпомилково вибрати свій особистий, неповторний стиль кімнати.

І можете бути впевненим, що існує велика кількість варіантів для створення ідеального інтер’єру, який задовольнятиме всім Вашим вимогам і перевагам в декоруванні вікна.

Горизонтальні жалюзі

 Для кухонь, дитячих кімнат та технічних приміщень, а також з метою максимального затемнення фірма " IZOK" пропонує горизонтальні жалюзі різноманітних кольорів , з міжрамним та зовнішнім замонтуванням.
Горизонтальні алюмінієві жалюзі виготовлені із смужок алюмінієвої стрічки шириною 25 мм, забарвленою в різні кольори спеціальною екологічно чистою фарбою, стійкою до дії сонячних променів і перепадів температури.

Краще поєднання надійності, функціональності і вдалого рішення для оформлення інтер'єру квартири чи офісу. Простота у догляді і експлуатації є незаперечними перевагами для установки алюмінієвих жалюзі в будь-яких приміщеннях. Велика колірна гамма дозволить Вам вдало підібрати колір жалюзі для будь-якого інтер'єру.

Завдяки оригінальній системі кріплення, жалюзі легко монтуються на пластикові вікна. Жалюзі щільно прилягають до склопакета, не займаючи при цьому додаткову площу вікна і утворюючи з ним єдине ціле. При закритих жалюзі сонячне.

Практичне, функціональне і недороге рішення для оформлення вікна. Простота у догляді, гігієнічність і зручність експлуатації, широкі можливості застосування (кріплення на звичайні і мансардні вікна, на дерев'яні рами і рами ПВХ, а також можливість виготовлення міжрамного варіанту) роблять алюмінієві горизонтальні жалюзі практично універсальними. А різноманітність фактур і широка колірна гамма, що включає як однотонні зразки, зразки з малюнком, так і перфоровані, дозволять зробити стильним і неповторним будь-яке вікно.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі - невід'ємний атрибут строгих офісів і виробничих приміщень, там, де немає нічого зайвого і все підпорядковано ідеї функціональності. Крім того, вони також можуть використовуватися і на кухні, ванній кімнаті і в будь-якому приміщенні, де потрібний при підвищеній вологості практичний і недорогий світлозахист. Ламелі горизонтальних жалюзів можуть бути як 25 мм шириною, так і вузькі, 16 мм, вони виглядають більш витончено.

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі є найпопулярнішим виглядом жалюзі. Тканина і пластик - матеріали, з яких виготовляються ламелі, дозволяють використовувати вертикальні жалюзі в різних типах приміщень. Так жалюзі з тканинними ламелями в основному використовуються в житлових приміщеннях (кухня, спальня). Великий вибір забарвлень і щільності тканини дозволяють створити затишок в приміщенні. Тоді як мінімалізм і строгість пластикових жалюзі робить їх актуальними для використання.

Це тканинні ламелі, які повертаються навколо вертикальної осі і відсовуються убік як звичайні штори.
Вертикальні жалюзі - найцікавіше рішення для створення неповторного інтер'єру, завдяки високій якості матеріалів і багатій палітрі кольорів. Багатофункціональний механізм управління дозволяє ефективно регулювати світловий потік, створюючи в приміщенні неповторний ефект м'якого розсіяного світла.
Широка гама кольорів полотен для вертикальних жалюзі фірми "ІЗОК" задовільнить найвибагливіші смаки, а тепла барва створить відчуття миру та спокою.

Тканини, спеціально пристосовані для офісів та банків зменшують сліпучий блиск світла, а це полегшує роботу за компютером.

Господині зацікавляться тканинами, які не притягають порох, підлягають пранню без втрати властивостей.
Найновіша система металевого карнізу відзначається елегантністю та надійністю протягом тривалого використання.

Догляд за жалюзями

Тканинні вертикальні жалюзі не можна використовувати в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи: у басейні, сауні, лазні. Якщо Ви не знаєте напевно чи можна виконувати чистку жалюзі самостійно краще цього не робити. Для тканинних ламелей забороняється використання чистячих засобів.
В даній статті ми не будемо описувати технологію аквачищення жалюзі, так як для кожного з сотень видів тканин застосовується тільки один індивідуальний рецепт.

Тканинні жалюзі можна прати, металеві та пластикові миються мокрою ганчірочкою з порошковим розчином. І в тому і іншому випадкові можна вживати термін «аквачистка». Жалюзі необхідно прати та мити не рідше 1-2 разів в році. Особливо це стосується тканинних жалюзі Більші перерви прзводять до того, що бруд стає невідємною частиною тканини і його видалення утуднюється. Також важко видалити бруд в потертих місцях- необхідно слідкувати, щоб ламелі вільно звисали і не торкалися рами, підвіконників, квітів, радіаторів та інших предметів. Не видаляються пятна кави, чаю, краски для волосся, малярної фарби.

Для попередження деформації ламелей при їх демонтажі необхідно скручувати ламелі в один рулон верхньою поверхністю всередину. І ні вякому разі не можна намотувати ламелі на карніз або складаи їх в кучу. Деякі види тканини взагалі не підлягають пранню. Про це потрібно довідатись у спеціалаліста по встановленю або фірми, яка встановлювала жалюзі.

Якісне чищення жалюзі можна здійснити тільки в спеціалізованій фірмі.
Жалюзі – це важлива складова частина інтер’єру, догляд за ними -робота трудоємка і вимагає високої кваліфікації, спеціальних технологій та обладнання, і більш того, спеціалізації.

Тому всі роботи (демонтаж, транспортування на фірму, прання або чистку, ремонт та встановлення на місце) необхідно доручити спеціалізованій фірмі.

Висока якість жалюзі поєднується з помірними цінами та системою знижок.
Наші спеціалісти кваліфіковано порадять та доберуть найкращий варіант для Ваших вікон.
Підприємство здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування.